O nas

Działamy od 2004 roku. Profil naszej działalności to dystrybucja opakowań przemysłowych na terenie Polski i Europy. W naszej ofercie znajdują się opakowania zarówno nowe, takie jak jak butelki (szklane i z tworzywa sztucznego), kanistry, paletopojemniki 1000L, beczki stalowe i z tworzywa sztucznego oraz używane – serwisowane. Opakowania te z uwagi na posiadane certyfikaty dopuszczające do kontaktu z żywnością oraz przechowywania i transportu materiałów niebezpiecznych mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, głównie chemicznym, farmaceutycznym czy spożywczym. Odbiorcami naszych produktów są firmy z całego kraju i Europy. W wielu przypadkach to duże koncerny i zakłady przemysłowe znane na krajowym i zagranicznym rynku.

Posiadamy również niezbędne decyzje prawne umożliwiające nam odbieranie używanych opakowań m.in. kontenerów IBC zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Biuro i magazyn firmy znajduje się w Godzikowicach k/Oławy na terenie województwa dolnośląskiego w bliskiej odległości od autostrady A4, co stwarza dogodne warunki logistyczne dla naszych klientów jak i spedycji nas obsługujących.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszej firmie stają się czystą przyjemnością.